Върви си един наркоман през парка. По едно време отнякъде изскача един слон и го удря по главата. Той пада, става зашеметен и продължава. След малко изскача един кон и пак го удря, а той пак пада, става зашеметен и тръгва. И така няколко пъти с най-различни животни случката се повтаря. Наркоманът най-накрая се учудил и спрял. В този момент иззад едно дърво се появил един вбесен мъж, който почнал да крещи:
- Мама ви наркоманска, защо като се надрусате все на моята въртележка налитате, бе гадове?!
Катаджията подава на борец новото му свидетелство за шофьор:
- Заповядайте книжката си за правоуправление! Честито!
- А по завоите кой ще кормува, бе шефе?!?! - пита новозавършилият любител шофьор.