Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между борчета: - Понатрупахме пари, да вземем да се запишем да завършим някакво училище? - А, не, аз пари за акъл не давам, виж за диплома, може!
Борци 4,204 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъжът гордо казва на жена си: - Повече да не съм чул, че съм с две леви ръце! Виж как хубаво съм залепил тапетите! Нито една гънка! Жената критично оглежда работата му. - Да, май си прав... Добре е... А къде е вратата? - Какво е автотурист? — Човек, който изминава 5000 км, за да се снима до колата си. Отишъл един мъж в една кръчма и почнал да запива доста сериозно. След 5-тата ракия забялязал, че в единия ъгъл на крачмата има едно канарче, което много му харесало. Извикал той сервитьора и го попитал. - Колко струва това канарче. - Ами господине много е скъпо. - Е скъпо, скъпо, колко скъпо. - Еми 200 лв - А еми добре тогава, опечето го. Сервитиора се учудил, но решили да го опекат. Опекли го те и казали на клиента. - Господине, канарчето е опечено. - Добре, много хубаво. Значи викате 200 лв, така ли? - Да господине, казахме ви, че е скъпо. - Добре тогава, отрежете ми за 2 лева. Американски фермер пристига при свой български колега на гости. След дълго ядене и пиене американецът поискал да разгледа фермата на домакина. Показва българинът доматите, краставиците, лукът и зелето, а чужденецът се учудва: - Това ли е фермата? Аз в моята ферма, като се кача на колата, пътувам три дни. - О! И аз преди години имах такава кола - казал нашият човек. Един син и един жълт балон се карали кой е по-зелен. Изводът къв е? - че в сиренето няма газирана вода, а от това следва че Жоро трябва да си купи трактор!:)))