Две бабички стоят на пейка и си говорят. Едната казва да другата:
- Мари, Пено, да знаеш снощи двама млади под прозореца ми, как се прегръщаха, как се целуваха и накрая он и го набута в устата...
- Ох, мари божке, добре че не в окото - отвърнала другата.
Борец лови риба. Приятелят му го пита:
- Мога ли да мина с джипа от тук?
- Нема никакви проблеми! Карай брато!
Но джипа потъва и мутрата едва се спасява и крещи ядосан:
- Защо ме излъга бе идиот!
- Не съм Брато. Преди малко мина едно пате цялото се показваше над водата.