Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Господин началник, моля да ме освободите от работа след обяд! - Защо? - Баба е много тежко болна. - Баба ти, май се разболява на всеки футболен мач? - Може би имате право. И аз започнах да я подозирам.
Професионални 3,212 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две жени: - Ех, че живот...връщаш се от работа и още работа вкъщи. Днес мих пода, утре прозорците... - А мъжа ти? - За мой късмет може сам да се мие. Мъж влиза в аптеката и иска да купи черен презерватив. Момичето му казва, че нямат черни, но може да му предложи розови, бели, сини, зелени, шарени, с рисунки и т. н. Човекът обаче настоявал за черен презерватив. Момичето му казало, че предлагат светещи, релефни, вибриращи, пеещи и др. , но мъжът казал, че му трябва черен презерватив, па ако ще и танцуващ да е. Момичето не издържало и го попитало: Господине, защо Ви е точно черен презерватив? Мъжът: Почина съпругът на приятелката ми, искам да отида да й поднеса съболезнованията си. Падат двама парашутисти - единият нормално, а другият с вик на ужас. - Какво си се разкрещял бе? - пита го първият. - Парашутът ми не се отваря! - Е какво се шашкаш толкова - това е само учебен скок! - Ожених се. А жената се оказа пълна глупачка. - Сам си виновен. Не трябваше да й взимаш акъла, докато я ухажваше. В купето при Бай Ганьо влиза сексапилна млада дама с огромен куфар. Опитва да го качи на мястото за багаж, но не успява. Невъзмутимо Бай Ганьо си чете вестника и не му дреме. Мадамата опитва пак и в момента на силен напън се изрязва здравата - продължително и звучно. Силно притеснена се обръща към нашия човек и му казва: - Много се извинявам, господине, може ли да си остане между нас? - Ти луда ли си, ма? Я отваряй прозореца... между нас да си останело...