Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Детето на един борец се разболяло и вдигнало много висока температура. Вечерта то се оплакало на баща си: - Татко, имам 38 градуса температура. - Оо - казал борецът - нищо ти няма. Аз съм имал 50-60. След малко като останали насаме, жена му се скарала: - Как може да говориш такива глупости на детето? Човек не може да вдигне толкова висока температура! - Знам - казал борецът. - Ама аз само исках да го успокоя детето. Иначе я съм имал 20-25...
Любими Герои 3,487 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колкото по-скъп GSM си купуваш, толкова повече се убеждаваш, че основната му функция е да звъни. Лежа и си мисля, че трябва да стана, за да отида да си легна... Едно момченце чуло, че всеки възрастен крие поне една тайна и за това възрастните много лесно могат да бъдат изнудвани. Момченцето се прибрало в къщи и казало на майка си: - Знам цялата истина! Майката бързо дала на сина си 20 долара и казала: - Само не казвай нищо на баща си! Когато се прибрал и бащата, детето и на него казало: - Знам цялата истина! Бащата веднага извадил 40 долара и казал: - И дума не казвай на майка си! На следващият ден момченцето тръгнало към училище и по пътя срещнало пощальона: - Знам цялата истина - казало детето. - Така ли? - зарадвал се пощальонът. - Тогава ела да прегърнеш баща си? Ако нямам нужда от приятел, който да повтаря всеки мой жест, това прави много добре моята сянка. - Твоята кола пали ли при минус двадесет? - Не знам. При минус двадесет не се отваря.