Жена е на зъболекарския стол, вече е с лигнин в устата, готова за процедурата с машинката, когато звъни мобилния й телефон. Дава знаци на зъболекаря, че ще се обади по-късно, а той вдига телефона:
- Сега и е заета устата, щом свърша ще се изплюе и ще звънне. - и затваря.
Две блондинки си говорят и едната пита другата:
- Как мина 1-та ти брачна нощ? Какво правихте?
- Аз седях до прозореца, а съпругът ми спеше.
- Но... защо си седяла до прозореца???
- Как защо? Нали първата брачна нощ е най-красива!