Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отворих аптека - много голяма, продавам всичко в нея, на самообслужване е, аз само си сидя на касата и прибирам паричките, обаче ми е скучно и за да ми е по-забавно сложих таблетките с хормона на растежа на най-високия рафт.
Бисери 3,066 прегледа
Следващ →

Още вицове

Босът на една групировка си пие питието в бара. Влиза негов подчинен от групата и носи една тухла четворка. - Пешо, къде си я повлекъл тая тухла, бе? - Ами шефе, продавам си къщата в Лозенец. - Е хубаво де, ама тухлата за какво е? - Ами носим си мостра! Мъж и Жена: Ж: - Защо си ми изхвърлил велотренажора? М: - Вбесява ме! Когато дойде майка ти и се качи на него, получавам тъпата илюзия, че най-накрая си заминава! Младо семейство обядва на масата. На гости е тъщата. - Сине, отрежи ми малко салам, че не мога да го стигна- помолила тъщата - Не мога, мамо! - Защо сине? - Не мога да режа толкова тънко. Жена казва на сина си: - Иванчо, донеси десетина чинии, че искам да питам нещо баща ти. Пешо и Гошо спират в Германия на бензиностанция и казват: - Пълни догоре...с вода! Слагат едно хапче в резервоара, палят и тръгват. На другия ден пак същото. На третия към тях се приближил господин с костюм и се представя: - Здравейте, аз съм зам. изпълнителен директор на Ауди, упълномощен съм да ви предложа 1 000 000 евро за хапчетата! Пешо: - 3 милиона и са Ваши! Плаща господина и щастлив си заминава с кутийката с хапчета. Гошо: - А бе Пешо, как ще караме сега? - Ами на газ, както досега...