Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На митницата: - Мито ще платите ли? - Не! Както винаги имам само контрабанда.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Гадории
Вървяла Лиса в гората. Чула от един храсталак шум. Приближила се, погледнала. - Здравей Бухльо! - Аз не съм Бухльо. - А кой си? - Мишката. - А защо са ти толкова големи очите? - Акам, акам...
Гадории
03.10.2017
3,576 прегледа
Следващ →
Още вицове
Началник обяснява на новата си секретарка блондинка: - Щом звънне телефонът, вие трябва да се обаждате веднага! - Че защо пък аз? Те само вас търсят!
Шефът на борците отива на ресторант и си поръчва супа от костенурки. Хората идват и си отиват, а неговата супа не идва. Накрая се ядосал и отишъл в кухнята да провери какво става. Там видял, че готвачът се мъчи да отсече главата на една костенурка, но когато замахне със сатъра тя си скрива главата в черупката. Взел борецът сатъра, бръкнал с два пръста в задника на костенурката, тя си подала главата и той я отсякъл. Готвачът се удивил от съобразителността му и попитал бореца как се е сетил. Шефът отговорил: - Ти на мойте хора как мислиш им слагам вратовръзките?!
САЩ изпращат таен агент в хитлеристка Германия. Върви той по улицата и си мисли: "Хм. Защо ли всички ме гледат така странно. Може би са ме познали. Как ли? Може би по високия ми ръст? А може би заради очилата ми? А дали не заради черната ми кожа и парашута, който се влачи на десет метра след мен?"
Семейството на Марийка отишли на гости у Иванчо. Яли пили и станала късно, затова решили да пренощуват там. - Марийке, трябва да спиш в стаята на Иванчо и понеже има само едно легло, през ноща той каквото и да ти казва, ти му отговаряй, Не бива Иванчо - посъветвал я баща и. Легнали си и за по-сигурно бащата на Марийка сложил една дъска по средата на леглото. През ноща, Ивначо към Марийка: - Марийке, бива ли двама млади да спят разделени отедна дъска? - Не бива Иванчо - отвърнала тя, с отговора подсказан от баща и. Хоп Иван хвърлил дъската. - А бива ли двама млади да са в едно легло и да спят с дрехите? - Не бива Иванчо. Взели и се съблекли. - А бива ли Марийке, двама млади да спят в едно легло чисто голи и да не се наебат? - Не бива Иванчо. Разтворила нашта бедрата и Иванчо го топнал. На сутринта бащата бърза да разбере какво станало с дъщеря му Марийка: - Какво стана дъще, Иванчо закача ли те? - Ох Татеее, с твоето не бива, Иванчо цяла нощ ми го набива...
В неделя, мъж се прибира от лов и още от вратата, долавя силни викове и охкания от спалнята. Грабва си пушката, влиза в спалнята и заварва жена си и комшията на калъп. - Какво става тука жено? -пита той. - То каквото трябваше да стане стана, но не го убивай. Дай му още един шанс. Мъжът вдигнал пушката към комшията си, прицелил се в топките му и казал: - Добре, нека ги разклати.