Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Културните хора не ядат пред компютъра, а си носят лаптопа в кухнята.
Програмисти 2,867 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един борец за добре свършена работа бил награден от шефа си с един безплатен ден на басейн. Но той никога не бил ходил на басейн и като отишъл там и влязъл във водата, му се допикало. Питал той човека до него къде да пикае, а оня му отвърнал : - Ами как къде, в басейна ... Всички така правят ... И така минал денят, а на следващия ден шефът го извикал в кабинета си : - Идиот, кретен, простак! Как можа да се изпикаеш в басейна?! - Ми ... шефе, те всички там пикаят ... - Ами да, ама не от трамплина! Светско общество. Вечеря. След втората бутилка шампанско поручик Ржевски се изцепва на висок глас: - Дами и господа, отивам да се изпикая! Седяща до него, Наташа Ростова поучително му прошепва: - Но поручик, но как може така да се говори? Като образован и културен човек следва да кажете: "Отивам да погледам звездите". След като сконфузено се поправил, Ржевски излязъл. Пет минути по-късно се връща и протяга веднага ръка към пълният с искряща течност бокал. Неспособна да потисне женската си природа, Наташа Ростова казва: - Поручик, а Вие поне да си бяхте измил ръцете! Поручикът невъзмутимо: - О, не се притеснявайте, мадам! Телескопа го държах с другата ръка... Мъж и жена се карат: — Ама ти си била голяма идиотка ма! — Ами идиотка ще съм. Ако се бях омъжила за генерал, щях да съм генералша. Служител, който току що е получил заплатата си от счетоводителя: - Дали сте ми 50 лева по-малко! - Всичко е точно, предишния път ви дадох 50 лева повече, а си замълчахте?! - Да, тогава направихте една грешка, но сега правите втора и не мога повече да си затварям очите! - Кой може да победи ПФК Левски? - Берое, ако бяха с човек повече!