Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Влиза мъж в бижутериен магазин...продавачката към мъжа: - За Свети Валентин, купете на своето момиче нещо - гривна, обеци, синджир... - Не, нямам си момиче. - Нямате? Такъв мъж, и интелигентен и да няма? - Ами нямам... - Но защо? - Жена ми не дава...
Семейни 3,201 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Вярваш ли, че сключването на брак в петък носи нещастие? - Разбира се, защо петък да е изключение? - Приходите делим 50 на 50. - Аз искам 70! - Добре, 70 на 70! Жените са като динята - всеки я чука, но един я взима. Бай Ганьо пътувал в едно купе с Милейди, французин и англичанин. За съжаление Милейди имала сериозни проблеми със стомаха си и едвам удържала газовете, които напирали. Но поради пътуванео с влак тя не издържала дълго и се изпуснала и то доста звучно при това. Във купето настанал смут, но англичанина веднага станал и казал: - Госожице, Господа моля да ме извините, явно стомахат ми не понася яденето от вагон-ресторанта, няма да се повтори. Но след няма и 5 минути Милейди пак пуснала една пръдня. Този път светкавично реагирал французина: - Мадам, Господа извиннете и мен навярно и аз съм ял от същото, простете. Бай Ганьо му писнало от скуката и излезнал от купето, но се върнал, отворил врата и се обърнал към двамата джентълмени: - Ако тая тука се насере, да знаете че съм аз. Седял си Господ, и решил най-накрая да прибере при себе си и Скалата.Повикал Смъртта, и й казал, така и така, там в Щатите има един левент, як и силен, но го искам при мене вече, аз да му се радвам, иди и го прибери.Отива Смъртта, звъни на входната врата на имението на Скалата, той пита: -Кой е? -Смъртта съм, идвам за теб. Оня побеснял. Излязъл, направил я на дармадан, бой. бой. бой. Качил я, в багажника на джипа, закарал я в планината, завързал я за едно дърво..Секс, секс, секс... Накрая си тръгнал.Освестила се Смъртта след 2 дни и се прибира на небето.Гледа я Господ, окаяна, разпарцалена, в синини, и едва си седи на краката. Пита разтревожено Господ: -Какво стана? ? ? -Абе, остави се... Първо бой, бой... после секс, секс, секс... Господ още по разтревожен: - Ти, нали не му каза, кой точно те праща? ? ?