Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В кабинета на лекар влиза жена и влачи за ръка малката си дъщеричка: - Докторе, виж дъщеря ми! Не мислиш ли, че лицето й изглежда малко глупаво, а и тази странна усмивка, която не слиза от него.... Докторът оглежда хубаво детето и казва: - Госпожо, следващият път, опитайте да й връзвате плитките малко по-хлабаво....
Лекари 3,637 прегледа
Следващ →

Още вицове

Решило веднъж зайчето, и се напушило. Тръгнало да обикаля из гората. Не щеш ли - на пътя му застанал Кумчо Вълчо: - Как си, Зайо, какво правиш? - Добре съм Вълчо, ама се напуших. - И какво усещаш? - Ами нищо! - Как така нищо бе, Зайо?! - Нищо! Нищичко не усещам! Нито краката, ни ръцете, ни главата, нито крилата си усещам! Влиза един пингвин в бара и пита бармана: — Извинете, да сте виждали баща ми? Бармана: — Не, а как изглежда той? Какво казваме, а какво имаме предвид: 1. „Тъпи селски пръчки!” – „Никоя от тия няма да ми пусне!” 2. „Няма работа!” – „Брато, мързи ме дори да мисля!” 3. „В тая държава нищо не става!” – „Абе, жена, къде ми скри бирата?” 4. „Политиците са виновни!” – „Мамо, прегърни ме! Напишках се.” Презокеански кораб потъва. Единствените оцелели са американец, българин, руснак и негър. Доплували до единствената здрава лодка и се качили на нея. Но лодката се оказала триместна и започнала да потъва. Тогава българина и руснака извикали: - Негъра да скача във водата. - Не може така протестира американеца Нарушава се Женевската конвенция за човешките права. Трябва да теглим жребии, кой да се жертва заради другите. - ОК съгласил се руснакът. Ще ви задам по един въпрос. Който отговори правилно - остава в лодката, който не знае - скача в морето при акулите. Всички се съгласили и руснакът задава въпрос на американеца: - Кой спечели Втората Световна война? - Русия. - Правилно. Пита българина: - Колко жертви даде Русия във Втората Световна война? - Десет милиона. - Правилно. Накрая руснака се обръща към негъра: - А сега ти! Имената и адресите на загиналите... Поименно! До всички, които мразят Азис: Аз дължа живота си на Азис! На 15-ти март 2009 година след шестмесечна кома след автомобилна катастрофа, в болницата сестрата пусна радиото и звучеше една от песните на Азис. Станах и го изключих.