Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прави каквото искаш, пък да става каквото ще!
Бисери 3,452 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се двама съботяни и се заприказвали: - Вървя си аз в събота в парка и по едно време почва да вали дъжд - казал първият. Огледах се и какво да видя, пред мене чадър. Ами сега, какво да правя, ако се наведа да го взема, това е работа, грях е, помолих се аз на Господа и стана чудо-вляво дъжд, вдясно дъжд, по средата слънце пече! -Това е нищо-казал вторият. Аз като си вървях в събота в парка и гледам пред мен чувал с пари! Какво да направя, ако се наведа да го взема е работа, грях голям, помолих се на Господа и стана чудо-вляво събота, вдясно събота, по средата петък! В музея: - Това е Минерва. - А този до нея, мъжа й ли е? - Не...Тя не е имала мъж. Тя е била богиня на мъдростта. Пристига еврейският Дядо Мраз и пита: "Дечица, какво искате да ви продам?" Мъж изскача от спалнята през нощта: - Това не е моята жена! Това не е моята жена! ( и бегом-обратно). - Ало, женската консултация ли е? - Да. - А педала на спирачката отдясно или отляво е?