Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Новият здравен министър си пожела да напълни поне малка кошница...Предишният не го ли махнаха точно за това, че е напълнил хубаво кошницата... --- Анна-Мария Борисова: И малка кошница да напълня, ще е успех...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Прави каквото искаш, пък да става каквото ще!
Бисери
03.10.2017
3,454 прегледа
Следващ →
Още вицове
Искат коментар от ББ по повод обвинението към здравния министър за неизгодна сделка за 2 милиона лева: - Значи, щом Нанев прави такива неща под носа ми, можете да сметнете тройната коалиция, какви ги е правила... ---- ББ вика Божидар Нанев и му се кара: - Абе Нанев, кви са тези неща, нали казах, че не искам да сме като тройната коалиция?! Хайде, давай си оставката! - Ами аз какво правя?! Те са крали тайно, а аз крада толкова явно...
Двама евреина се виждат на сватба. И двамата са приготвили по един плик подарък за младите. Единият пита другия: - Соломон Василиевич, вие какво сте сложили във вашият плик? - Ха! А вие да не си мислите, че плика, сам по себе си, нищо не струва!
- Дядо, имаш ли зъби? - Нямам, момчето ми. - Тогава подръж ми за малко сандвича, за да поиграя с Петърчо на двора.
Хванали млад човек да пресича нелегално границата. Граничарите го обискирали и намерили само една снимка на възрастна жена. Питали го: - Каква е тази снимка? - На тъща ми. - Защо я носиш? - Срещу носталгия.
- Мъжът ми е голям гад! - Защо? - Ами помолих го да ми даде 100 лева да ида до фризьорския салон. Той ми вика - за какво ще ходиш? Казвам му - да се разкрася малко. А той ме погледа, погледа, и ми даде 500 лева.