Едно цигане станало на 12 години и майка й казал.
- Мамо, вече си голяма и трябва да си намериш някой, който да те наебе. Отиди в близката казарма и намери някой войник.
На другия ден отишло момичето и видяло един войник и му казало:
- Бате, пък мама каза да ме наебеш.
Той я погледнал и като я видял толкова малка и казал:
- Кажи на майка си, че житото още не е узряло.
Прибрало се момичето и казало на майка си, а тя като чула и казал на другия ден да го намери пак и да му каже, че не житото не е узряло, а сърпа му не става. Така и направило момичето, а войника като чул, вкарал я в една стая, разпънал един чаршав и така я наебал, че тя се насрала. Загънал го той в чаршафа и казал на момичето:
- Ха сега занеси на майка си да види от зелено жито какъв хляб става.
Истински случай.
На един приятел му се родиха близнаци - момче и момиче.
Купил им той двойна количка, сложил ги двенките в нея и се разхожда по
улицата. Среща го доста пийнал гражданин, който поглежда в количката и го
пита:
- Близнаци?
- Близнаци!
Пийналият, с умиление:
- Момченца?
- Не.
Пийналият, с още по-голямо умиление:
- Момиченца?
- Не.
Онзи трие очи, потресен:
- АМИ ... КВИ СА?