Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Само защото някой не те обича, както на теб ти се иска, не значи, че не те обича от все сърце.
Бисери 3,608 прегледа
Следващ →

Още вицове

Григор се прибрал от командировка. Отключил вратата на апартамента, влезнал и чул стонове и скърцане на легло, идващи от спалнята. - Уличница! - прошепнал си той. Напуснал апартамента, затворил вратата и се прибрал вкъщи при съпругата си. Действието се разивива пред родилния дом на Шейново, а ситуацията била същата - един куп мъже, всеки от които крещял с пълен глас към жена си: - Марияяяя! Излез да те цункааам! - Таняааа! Покажи ми бебенцетооо! - Дафинкеееее! На кого приличааа? - Катяааа! Момче ли е или момичеее? Изведнъж, сред всички тези щастливи мъже, се появил някакъв здравеняк с ушанка и ватенка, който също отправил поглед към родилния дом и мощно изревал: - Иванеееее! Иване бееее! Всички замлъкнали и го загледали ужасени. Но човекът продължил да вика: - Иванеее! Покажи се бе, Иванее! Хората седяли като гръмнати, някои взели и да се кръстят, а човекът с ушанката погледнал към покрива на родилния дом и пак изкрещял: - Иванеее! Взел съм ти кафе, ела като оправиш горе керемидите! Баща и син: - Татко, имам три гаджета и не знам с кое да си избера? - Ето ти сине дай на всяка една по 1000 лв. виж коя как ще ги похарчи и сам ще разбереш коя е за теб! След време: - Татко, благодаря ти! Реших с коя да бъда! Първата отиде в бутик и се облече от главата до петите... Втората ме заведе в бутик и ме облече от главата до петите. А третата ми удвои 1000-те лв. - Браво сине! И с коя реши да бъдеш? - С тая с най-големите цици. Час по биология. Всички разказват как се грижат за животните си, някои дори ги носят със себе си. Става Петърчо и показва аквариум със златни рибки. Казва: - Това са моите златни рибки. Аз се грижа за тях всеки ден - храня ги, сменям им водата на два месеца. - Браво, Петърчо. Марийке, ти какво носиш? - Аз си нося котарака. Казва се Том, обича да го гушкат и да яде Whiskas. - Иванчо, а ти какво държиш, това проскубано животно какво е? Иванчо протегнъл напред ръцете си и показал едно ужасно проскубано животно и казал: - Това е моя хамстер Пухчо. - А защо е така проскубан? - Ами, от тиксото... - Какво тиксо? - С което го облепям, докато го чукам, за да не се пръсне... Закачих си бележка на хладилника - "Да не ям след шест". Мъжът ми дописал - "сутринта".