Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Каква е разликата между блондинката и дъската за гладене? - Краката на дъската за гладене се отварят по-трудно...
Блондинки 2,994 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян борец излиза от казино - застава на стоп няма жива душа, 4.30 сутринта накрая се задава тролея, дето вози работниците завода оня го спира - карай към драгалевци! - Ама как - аз карам работниците на завода.. - 1000$ - Не ходи тролей до там бе човек! - 2000$ - Много са ви криви пътищата - 3000$ - Ще ме уволнят бе, човек! - 5000$ и повече не се обяснявай Шофьора (голям шофьор) тръгва - свършват жиците - на акумулатор! после нагорнището - висше шофьорско майсторство... наближват - гледат - развалини, изтръгнати дървета, хлътнали, пропаднали улици... - Абе, шефе - кво става с ващо Драгалевци - да не са ви бомбардирали, толко пари имаш, а не може да си оправиш пътя до вкъщи? - а, не бе - вчера се прибирах с метрото... Веднъж малкият Иванчо разхождайки се в парка намира бележка, но уви не може да чете. Занася бележката на учителката си и я моли да му я прочете. Учителката прочела бележката и му се скарала: - Как не те е срам да ми даваш такива работи! Вън, да ми се махаш от главата! На път за вкъщи срещнал полицай. Помолил го да му прочете бележката. Полицаят погледнал бележката и побеснял. - Как може такова малко момче да се занимава с такива работи? Учуден Иванчо отишъл при баща си и му показал бележката. Той я прочел и почнал да му вика: - Ти, безсрамнико, как не те е срам да ми показваш такива работи! Смаян Иванчо тръгнал да обикаля и да търси някой да му прочете бележката. След дълго обикаляне и търсене стигнал до дявола. Помолил го да му я прочете. Дяволът погледнал бележката, засмял се и я скъсал. Малкият Иванчо го попитал защо се смее и какво толкова пишело на бележката. Дяволът, смеейки се му отговорил: - Не знам, не мога да чета. Шеф към секретарката: - Какво ще правите в неделя? Секретарката( с надежда в гласа) - Нищо. - Тогава позволете да ви напомня, че днес не е неделя! Двама габровци си говорели.Единият казал -Утре жената има рожден ден и незнам какво да и купя. -А тя какво би искала? -Нещо за ръцете или лицето. -Тогава и купи Калъп съпун! Из дневника на един студент: - Първи ден, гладен съм.... - Втори ден, гладен съм... - Трети ден, гладен съм... - Четвърти ден, мама и тате пратиха пари :) - Пети ден,... Не помня... - Шести ден,... Не помня... - Седми ден,... ГЛАДЕН СЪМ....