Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Животните от гората пътували с влак до училището. Веднъж другите животни решили да скрият чантата на баба Меца. Тя като видяла, че я няма много се ядосала и извикала: - Веднага ми върнете чантата! - Няма да ти я върнем! - Върнете ми я веднага! - Няма да ти я върнем! - Върнете ми я да не стане като миналия път! Животните се уплашили, върнали я и я попитали: - Ама бабо Мецо, какво стана миналия път? - Ами не ми я върнаха…
Животни 3,153 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Купих си китайска кола и сега се чудя, оригинални части ли да поръчвам или може и аналози? — Разбира се, че само оригинални китайски части, не някави си германски и японски имитации! Лекция във ветеринарния институт. Професорът чете: - Расовият бик може да извърши до сто полови акта. Обажда се студентка: - Това за какъв период от време? - За едно денонощие. Студентката: - Бихте ли повторил това за студента от последния ред? Студентът от последния ред: - Кажете професоре, с една крава ли, или с цялото стадо? - С цялото стадо - отговаря професорът. Студентът от последния ред: - Бихте ли повторил това за студентката от първия ред? Последен изпит.Студент влиза в залата половин час преди края на изпита и сяда да пише. Предава листа си доста след края на изпита. Професорът отказва да го приеме. Студентът пита ядосано: - Знаете ли кой съм аз? - Не знам и не ме интересува! - отговаря професорът. - Добре - казва студентът, пъха листа си някъде по средата на купчината с изпитните работи и излиза от залата. Влиза човек в бара и пита: -Абее, хора имам проблем, некой да ми помогне? Из сепаретата се чува: "Казвай, ще ти помогнем". -Значи, нали знаете как е в една връзка на втория месец? За всяка дреболия я ревнувам. Все излиза с приятелки, а като я питам кои са, казва че не ги познавам. Всеки път се прибира късно, чакам да се върне с такси, а тя идва иззад ъгъла и не виждам с каква кола идва. Веднъж реших да я проследя, като излизаше нощем. Спря на един паркинг, аз близо до нея, ама то е полунощ, и къде-къде да се скрия, скрих се под колата и "О, УЖАС" какво да видя! Гърнето на колата е пробито!..Кажете ми да заваря ли парче метал или да сменям гърнето? Една мравка искала да направи нещо Велико в живота си,да на..е..бе слон. Качила се на един полегнал слон и започнала,а слона станал и почнал да ходи, неусещайки нищо. По едно време стъпил на криво и казал: ООооооооох. А мравката извикала :Няма ооох, ще те скъсам....