Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъж води козел на изложба на кучета: - Регистрирайте ни, ако обичате. Журито: - Но това е козел. Мъжът: - А брадата!? Това е порода ризеншнауцер. - А рогата!? - Не се бъркайте в личния живот на моето куче!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Що за миризма? Пили ли сте? - Не, риба съм ял. - Странно, а такава миризма... - Рибата е пила...
Пиянски
03.10.2017
1,220 прегледа
Следващ →
Още вицове
- А на някой чел ли си стиховете си? - Не. - А защо ти е насинено окото?..
- Иванчо, защо баща ти днес беше в училището? - Госпожата го извика, за да се оплаче от поведението ми. - И какво стана? - Сега вика майка ми, за да се оплаче от поведението на баща ми.
Не е важно кой ще победи в полуфинала Германия-Турция. В Берлин тъй или иначе ще се празнува.
На едно семейство точно посред зима се спукало цукалото. Пари няма, сметките за топло - големи и решили до пролетта да акат в трилитрови буркани. Затоплило се времето и една вечер мъжът решил да изхвърли пълните буркани в контейнера, че нещо започвали да намирисват. Почнал той да ги пренася, но разбира се комшията, който никога не спи го видял и го питал: - Абе, комшу, що ги изхвърляш тези компоти? - Ами развалени са - сконфузен отговорил той. - Давай ги насам бе, аз ракия ще варя. - Ами вземи ги - какво друго могъл да каже човекът. Взел всичките буркани комшията, сварил ракия и на другият ден се срещат в коридора: - Комшу, тез компоти май веднъж са ядени.
Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: — Има ли сметана? — Нe!?! — А сух салам? — Не! — Сигурно и консерви с копърка няма? — Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… . — Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? — Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: — Има ли сметана? — Има! — А черен хайвер!?! — Има! — Добре, дай по сто грама от двете! — А рецепта имаш ли?