Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Що за миризма? Пили ли сте? - Не, риба съм ял. - Странно, а такава миризма... - Рибата е пила...
Пиянски 1,220 прегледа
Следващ →

Още вицове

- А на някой чел ли си стиховете си? - Не. - А защо ти е насинено окото?.. - Иванчо, защо баща ти днес беше в училището? - Госпожата го извика, за да се оплаче от поведението ми. - И какво стана? - Сега вика майка ми, за да се оплаче от поведението на баща ми. Не е важно кой ще победи в полуфинала Германия-Турция. В Берлин тъй или иначе ще се празнува. На едно семейство точно посред зима се спукало цукалото. Пари няма, сметките за топло - големи и решили до пролетта да акат в трилитрови буркани. Затоплило се времето и една вечер мъжът решил да изхвърли пълните буркани в контейнера, че нещо започвали да намирисват. Почнал той да ги пренася, но разбира се комшията, който никога не спи го видял и го питал: - Абе, комшу, що ги изхвърляш тези компоти? - Ами развалени са - сконфузен отговорил той. - Давай ги насам бе, аз ракия ще варя. - Ами вземи ги - какво друго могъл да каже човекът. Взел всичките буркани комшията, сварил ракия и на другият ден се срещат в коридора: - Комшу, тез компоти май веднъж са ядени. Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: — Има ли сметана? — Нe!?! — А сух салам? — Не! — Сигурно и консерви с копърка няма? — Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… . — Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? — Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: — Има ли сметана? — Има! — А черен хайвер!?! — Има! — Добре, дай по сто грама от двете! — А рецепта имаш ли?