Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Шофьор от бърза помощ си иска от млада лекарка,но тя му отказва. Жестоко засегнат,изпраща писмо до министърът на здравеопазването: Господин Министър,въпреки,че съм здравно осигурен, достъпът ми до здравеопазването е ограничен.....
Професионални 3,146 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива един в публичен дом. Избира си момиче и прекарва с нея фантастична нощ. На сутринта отива при шефа на публичния дом и пита: — Колко дължа? — Нищо.. Бяхте страхотен! — Какво? Цяла нощ секс със страхотно момиче и не плащам нищо? — Нищо. Даже това е за вас! – и му подава 500 лева. Човекът се шашнал – не стига, че си изкарал супер, ами и 5 стотака напред. Още същия ден разказал на всички свои приятели. И един от тях решил и той да отиде. И той изкарал страхотна нощ, и на сутринта пита: — Колко дължа? — Нищо, бяхте страхотен! – и му дава 100 лева. — Благодаря – казал човека, – Но имам един въпрос: Защо получавам 100 лева, а моя приятел е получил 500? — Вчера всичко вървеше по телевизията, а днес само в интернет. Знаете ли, че сегашното(40-тото) Народно събрание е гласувало 64 процента от приетите от него закони при липса на кворум (т.е. незаконни закони:-) (информация излъчена по Канал 1 на 13.12.2006) Какво е по-добре? Да имаш къс и дебел, или дълъг и тънък? По-добре да е дълъг и тънък. Сгъваш го на две, става къс и дебел и се празниш навън. - Браво на мъжа, който е изобретил телефона. - А може да е жена, нали те говорят с часове по него. - Точно заради тези часове мъж го е изобретил. Един младеж влиза в бар и поръчва : -Барман, налей пет големи уискита и ги нареди на бара! Барманът се позачудил, но ги налял и попитал : -Повод ли имаш или ... ? -Да -казало момчето - първа свирка... -ЕЕЕЕ ами айде едно уиски и от мене тогава! -казал бармана. А момчето: -А, то ако пет не ми се оправи вкусът в устата...