- Мамо, защо татко работи като зъболекар?
- Защото това е уважавана професия.
- А още защо?
- Защото се изкарват добри пари.
- А още защо?
- А и защото е садист!!!
Разхожда се един руски хакер из парка през нощта и вижда как на една пейка някакъв грузинец опъва отзад една девойка. Той се оглежда, позамисля се, после си сваля гащите и го бодва на грузинеца отзад. Последният от своя страна, заклещен между двамата, няма как да мръдне и само пита през зъби:
- Кой си ти бе?
Хакерът отговаря:
- Мълчи, мълчи, мое анонимно прокси...