Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заедно с брат ми много се смяхме,припомняйки си как за всяко нещо като малки се състезавахме. Аз се смях повече.
Бисери 3,164 прегледа
Следващ →

Още вицове

Човек върви по пътечка в гората. На едно дърво гледа табелка: “Който се качи на дървото, той ще получи нови обувки” Качил се на дървото, обул новите обувки, гледа нова табелка: “Който слезе от дървото, ще го изнасилят.” Той естествено не искал да му се случи такова щастие. Седял на дървото три дни, огладнял, ожаднял, замръзнал. В края на краищата слязъл от дървото. Изнасилили го. Тръгнал към къщи, тъжен, реве му се. Гледа насреща върви полицай. Тича при него и вика: - Господин полицай, изнасилиха ме! А полицаят му отвръща: - Ми ти, що се катериш по дърветата… Българите не обичат да мислят когато гласуват, те обичат да се оплакват когато гладуват... Въпрос: - Каква е разликата между притеснението и паниката при жените? Отговор: - 28 дена! Търсиш си нов мъж, но не се разделяш с предишния? Правилно! Не ходиш боса по магазините за нови обувки. Призив: Момичета, не се омъжвайте за чужденци! Подкрепете местните производители!