Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заедно с брат ми много се смяхме,припомняйки си как за всяко нещо като малки се състезавахме. Аз се смях повече.
Бисери 3,165 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама политолози: - Има човек - има проблем, няма човек - няма проблем. - Това го е казал още Сталин. - Не, това го каза Обама след убийството на Кадафи. Жената или е болна или е недоволна. Двама се женят, на сутринта след първата брачна нощ съпругът пита жена си: - Скъпа, какво ще закусваме? А тя отговорила: - Любов, скъпи! На обяд той пак попитал: - А, какво ще обядваме, скъпа? - Любов, скъпи! Вечерта съпругът гледа жена си седнала на парното и я попитал: - Скъпа, какво правиш? - Подгрявам вечерята, скъпи! (покрай демографската прогноза, нов вариант на стар виц) България. 2039 година. Полицейски патрул спира самотно вървящ мъж, който е и бедно облечен. Карат го да се легетимира. Мъжът си подава документите. Единият полицай чете, а след малко казва на другия: - Виж, Манго, какво смешно име - Димитър! - Тате, а защо още чувам самолета, но вече не виждам? - Звуковата карта забива, сине.