Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Минават годините... аз порастнах и сега си хапвам вафличка. Хапвам и се чудя аз ли станах толкова голям или вафлите ги правят по-малки вече.
Бисери 3,473 прегледа
Следващ →

Още вицове

Посред горещото лято завалял як дъжд. Манго застанал под дъжда и рекъл: - Ей сега ако имаше и сапун щях да се изкъпя. Един каубой довел при лекаря друг, по-млад каубой. - Докторе, помогнете на зет ми! Вчера прострелях крака му! - Как? Вие сте стреляли по своя зет? - Когато стрелях по него, той още не беше съвсем съгласен да ми стане зет. Двама чукчи ловят риба в лодка. По едно време единият скача от лодката и изчезва под водата. Няма го дълго време. Накрая изплува запъхтян. Другият му казва: - Какво правиш, взех да се тревожа за тебе? - Не се шашкай бе, слязох да сменя червея. Приятелски семейства отишли на пикник в планината и мъжете почнали да правят скарата а жените нищо не правели по едно време единият се провикнал: - Е какъв гот им е на жените да седят и да чакат яденето да стане. - Мани, мани какви ебачи се пишехме, сега готвачи станахме! Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: — Отивам за вода, в напръстника има три капки, да не ги изпиеш, докато се върна? — Няма – обещала другата. … Изминал цял месец! Тогава тази, която останала при напръстника, се опитала да отпие една капка. В този момент зад една дюна се чуло: — Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам!