Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Осми рунд. Боксьорите на ринга са поредната "прегръдка". Единият пита: - Защо се бием? - За сто се бием... - отговаря другият.
Спортни 3,717 прегледа
Следващ →

Още вицове

Първоначалното вежливо обръщение към келнера значително намалява вероятността да се изплюе във вашата поръчка... Срещат се двама приятели - дърводелец и електротехник. Дърводелецът се оплаква: - След месец тъщата има рожден ден. Не мога да се сетя какво да й подаря... - Стига бе! Че ти си със златни ръце - вместо да се чудиш какво да й купиш, вземи, че й направи стол! Дърводелецът се зарадвал на идеята и тръгнал да работи. След три седмици пак се срещнали. - Направи ли стола? - Абе, май ще имам нужда и от твоята помощ... - С удоволствие, само че не разбирам... - Столът е готов, ама не мога да се оправя с електричеството. Писмо до Дядо Мраз: "Скъпи Дядо Мраз, за нова година не искам подарък. Ако много настояваш може да ми подариш 3 черешки... Разположи ги хоризонтално на крайния ляв игрален автомат в казино "Златната Топка". Ще бъда там цяла нощ." - Как можахте да оставите да ме оперира студент? - Студентите трябва да се упражняват, а Вашият случай си беше безнадежден. - Но докторе... - Аз не съм доктор, аз съм апостол Петър. Влязъл американец в един бар и викнал на бармана: Дай едно уиски бе, пляс и го изпил на екс, дай още едно, пляс и него на екс, колко е сметката попитал американеца - 100 долара казал бармана....Очуден Американеца си сложил ръката на бара и казал: - Режи тая ръка повече чаша с алкохол няма да вдигне. След Американеца влязъл Французин: - Един коняк -голям викнал Французина на бармана, ударил го на екс, още един голям пляс и него на екс....Сметкатааа... съответно -100 долара се 4уло от бармана, при което Французина си сложил крака на бара и казал: - Режи тоя крак повече в бар няма да влезе никога....... След известно време в същия бар влиза един Българин: - Голяма ракия , след малко ....още еднааа , след нея още една . - Сметката моля, казал Българина при което бармана отново отговорил 100 долара..........Българина учуден си извадил х. я и го пляснал на бара , какво да правя да го режа ли казал бармана...... - НЕ ДУХАЙ ГО.....