Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две блондинки отишли на пазар. След като се върнали, видели че ключовете на колата са на таблото. Мъчили се да отворят, но нищо. Едната видяла, че се задава буря и казала: - Бързо да направим нещо, защото съм забравила шибидаха отворен.
Блондинки 3,429 прегледа
Следващ →

Още вицове

На един небостъргач лумнал пожар. На 20 етаж имало детска градина. Дошли пожарникарите и казали на учителките да хвърлят децата, а те долу ще ги хващат с платнището. Хвърлили учителките едно дете, и пожарникарите го хванали, хвърлили друго и ония пак го хванали, хвърлили едно негърче и пожарникарите дръпнали платнището, детето естествено се утрепало. И пак така, хвърлят ония деца, като хвърлят негърче и пожарникарите дърпат платното и то се утрепва. По едно време единия се провикнал на горе: - Абе, тия изгорелите изобщо не ги хвърляйте. - Докторе, съседите ме считат за луд, понеже обожавам кренвирши. - Глупости! Аз също обичам кренвирши. - Елате тогава вкъщи да ви покажа моята колекция! В списанието "Жената днес" се е получило писмо от читателка: "Скъпа редакция, помогнете!! Мъжът ми ме скъсва от секс! Ще ме умори! В кухнята, като готвя ме чука до печката, в банята, в тоалетната не ми дава да си вдигна гащите, след като се изпикая, тази сутрин като бърсах пода и на земята, цялата съм в синини, ето и сега... извинявайте за лошия почерк!!" Изпит по философия. Доцентът слага стола си върху бюрото и обявява: "Използвайки всичко научено дотук, докажете ми, че ТОЗИ СТОЛ НЕ СЪЩЕСТВУВА". Студентите започват да пишат усилено, с изключение на един който само драснал нещичко за десет секунди и почнал да дреме. А другите пишат ли, пишат цял час. След седмица доцентът съобщава оценките. Оказва се, че с най-висока оценка е студентът, който почти нищо не написал. Неговият отговор по темата бил: "Какъв стол?" Преговори между съюза на пенсионерите и Министерство на труда и социалните грижи. - Кога ще ни повишите пенсиите? - Друг път.Сега сме се събрали да говорим по сериозни теми.