Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една блондинка казва на друга: - Знаеш ли, говори се, че твоят мъж е заминал за Холандия заедно със секретарката си! Другата отговоря: - Всичко това са клюки. Аз направих справка: мъжът ми е заминал за Холандия, а секретарката в Нидерландия!
Блондинки 3,492 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек получил внезапно клаустрофобия. Попитали го от какво: - Возих се в един асансьор с Лара Крофт. Хора пътуват в самолет..но двигателите отказват да работят..Капитана вика стюардесата и й казва.. -Направи нещо с пътниците да не се паникьосат.Ще се разбием. Капитана се опитва да се справи със самолета и се отказва.Пуши последната цигара и последните 2-3 чашки алкохол. Пътниците с недоумение се чудят какво става със самолета от това тресене и стюардесата леко срамежливо казва: -Сега ще ви покажа един фокус.Като си сваля блузката и остана по сутиен ще гръмне левия двигател.Съгласни ли сте? Всички в хор: Дааа! Сваля си блузката и хоп! Левия двигател гръмнал.Жени,деца мъже в радост.. Стюардесата: -Сега искате ли още един фокус? Пътниците: -Дааа! -Сега ще сваля сутиена си и когато остана по цици ще паднем.Искате ли да видите? В хор: Дааа! Мацката сваля сутиена и последния двигател на самолета гръмва и самолета пада. 10 Минути след катастрофата един дядо излиза сред отломките и се потъпва да се очисти си мърмори: -Еееее аман вече от тия женски номера.Пфуу! Блондинка си кара колата из града и на един светофар малко циганче почиства предното стъкло на колата. Платила му едно левче, но на следващия светофар гледа пак същото циганче и пак чисти! Когато видяла циганчето и на третия светофар отворила стъклото и го попитала: - Ще ти дам десет лева, ако ми кажеш как успяваш да си преди мен на всеки светофар? - Како, ако ми дадеш двайсе лева, ще ти кажа как да излезеш от кръговото... Една блондинка отива на първа среща.Както обикновено след вечерята те отиват в апартамента му.Още с влизането те започнали да се любят.Вече свършили и блондинката като добре възпитано момиче влиза да се къпе.Докато мъжът се оправял чул блондинката да жика: - Милоооо,имаме ли друг шампоааан? - Не!но защо ти е?на този какво му има?! - Ами нищо просто тук пише за суха коса,а пък аз мойта вече я намоктих Жената: - Господи, дай ми красота и глупост! Господ: - За какво ти е красотата? - За да ме харесват мъжете. - А глупостта? - За да ги харесвам,