Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
в: Какво е 8 пъти по-лошо от битовия алкохолизъм? о: Байтовият алкохолизъм.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
Великата Китайска Стена е била построена за защита от Чък Норис, но така и не могла да изпълни целта си.
Тъпизми
03.10.2017
2,113 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шофьор на КАМАЗ среща една чукча в тундрата. Разприказвали се и от дума, на дума стигнали до бизнес. Чукчата дал много кожи, а шофьорът му дал КАМАЗА. След една година отново се срещат и шофьорът пита: - Е, как е КАМАЗ- ът? - А, добре е. В него е топло и удобно! Е, вярно, кучетата се уморяват по-бързо...
В една хотелска стая трябвало да спят бай Ганьо и Джон Тери. Нашенецът тъкмо заспал и Тери почнал да го рита в главата. Събужда се бай Ганьо и го пита: - Що ме риташ бе? - Тренирам фалове - казал Тери и заспали. На следващата вечер действието се повторило, нашето момче пак пита: -Що ме риташ бе? А Тери казал: - Тренирам дузпи. Легнал пак бай Ганьо и си казал: - Аз ще те оправя тебе. На следващата вечер бай Ганьо изчакал Тери да заспи и почнал да го пълни с любов от към задника. Събужда се Джон Тери и го пита: - Защо го правиш бе? - а бай Ганьо му отговорил: - Помпя топките щото са меки.
Водят осъден на смърт към ешафода. Последното ви желание? - Да бъде погребан в един и същи ден с Негово Величество Краля! - Но кралят е още жив! - Няма значение. Аз мога да почакам...
Три жени - блондинка, брюнетка и червенокоса, и един мъж попаднали на остров. Този остров бил обграден от река. Блондинката преплувала реката и се спасила, червенокосата си построила сал и се спасила, брюнетката си построила лодка и се спасила, а мъжът просто минал по моста.
Баба и дядо решили да си спомнят младите години и легнали в кревата. След малко бабата с насмешка възкликнала: - Абе, старец, у теб вече няма огън, огън няма !! А старецът уморен отвърнал: - То огън има, ама комина ти не дърпа!!