Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зимно утро. Лорд Тоби се разхожда в градината си, пуши пура и се възхищава на прекрасните дървета, отрупани със сняг. Изведнъж, за свой ужас, вижда на снега написано с урина: "Лорд Тоби е ГЛУПАК!" Разярен, лордът се връща в замъка си, вдига слушалката и казва: - Холмс, искам да разбера кой е направил тази гадост! След 23 минути телефонът иззвънява: - Милорд, установих, че урината е на Вашия кочияш, а почеркът... хм, почеркът е на жена Ви...
Любими Герои 3,405 прегледа
Следващ →

Още вицове

Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено... Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: - Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: - Имам двойка, какво да правя? - Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: - Ох, слава богу! Поне вкъщи всичко е наред! Жена: Докторе, може ли да забраменея от анален секс ? Доктора: Разбира се, според теб как са направени феновете на Левски! В асансьора е закачена аварийна инструкция: "В случай на авария, моля звънете на телефон 938-98-81." Един се качва, натиска копчето и асансьорът полита стремглаво надолу като камък. Паникьосан човекът набира номера, и чува в слушалката: - Градска морга. С какво можем да ви помогнем? БАБА МАРТА Иде празник Баба Марта, разновидност на хазарта - купиш, кичиш шарени конци, здраве да спечелиш се надяваш ти.Фокуси такива, който прави, от злото може и да те избави. но едва ли мартеничка на ръката ще "позлати" на гаджето душата!Търговец хитро се подсмива, бизнесът добре му се развива! И друг "празник" наближава - печалбата се умножава! Който иска да се заблуждава, бързо мартенички да набавя! Който иска здраве, благини - БОГ ДА ГО БЛАГОСЛОВИ!Баба Марта се разнежила, погледа премрежила, веждите посмръщила, силно запрегръщала.Много здраве, пролетни гъделчета и усмивки! Банана южно е растение, бозката наше спасение!