Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Българите са свободолюбив народ. Понякога попадат в робство, но и тогава не работят...
Бисери 2,908 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!! Две кексчета си говорили и едното казало: -Тук е много горещо. А другото казало: -Я, говорещо кексче! Жена се прибира в къщи раздърпана и запотена. Мъжът й се подава и я пита: - Що си такава ма? - Мъжо, чакай сега ще ти обясня, не ме бий. - Аре по бързо, че нямам време. - Прибирам се аз от работа, влизам във входа и насреща ми един бандит. И ми вика: "Сега или ще ми пееш, или ще ми духаш. Иначе няма да те пусна". - И ти к’во направи? - пита мъжът. - А, ще му пея, за какъв се мисли тоя. Идеални хора няма! Има идеални илюзии!!! Мъж и жена лежат по гръб в кревата, гледат тавана, жената си мисли: "Мълчи, не желае да разговаря с мен, значи не ме обича, сигурно си има друга..." Мъжът си мисли: "Муха. Муха на тавана. Как се държи с тия крачка, мама и д**ба..."