Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мнозинството българи могат да плуват кучешката. В общи линии, какъвто живота, такова и плуването.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Българите са свободолюбив народ. Понякога попадат в робство, но и тогава не работят...
Бисери
03.10.2017
2,908 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!!
Две кексчета си говорили и едното казало: -Тук е много горещо. А другото казало: -Я, говорещо кексче!
Жена се прибира в къщи раздърпана и запотена. Мъжът й се подава и я пита: - Що си такава ма? - Мъжо, чакай сега ще ти обясня, не ме бий. - Аре по бързо, че нямам време. - Прибирам се аз от работа, влизам във входа и насреща ми един бандит. И ми вика: "Сега или ще ми пееш, или ще ми духаш. Иначе няма да те пусна". - И ти к’во направи? - пита мъжът. - А, ще му пея, за какъв се мисли тоя.
Идеални хора няма! Има идеални илюзии!!!
Мъж и жена лежат по гръб в кревата, гледат тавана, жената си мисли: "Мълчи, не желае да разговаря с мен, значи не ме обича, сигурно си има друга..." Мъжът си мисли: "Муха. Муха на тавана. Как се държи с тия крачка, мама и д**ба..."