Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Поне сто пъти са ме молили да се оженя, но аз все не се женя. - А кой те е молил? - Родителите ми.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
Две мутри се срещат и единят казва на другия: - Събрал съм много долари, ама май са фалшиви! - Защо мислиш така? - Защото всеки ден казват, че доларът скача, а моите все на едно място си стоят!
Борци
03.10.2017
3,412 прегледа
Следващ →
Още вицове
А има ли в нашите съдилища съдии, които да няма за какво да осъдиш?
На няколко студента много им се приискало момиче. Вървели си те по улицата и видели срещу тях да върви страхотна мадама. Когато се срещнали, я попитали: - Искаш ли да играем на гатанки? Ако не отговориш, ще ти се изредим всички! А ако познаеш, решаваш ти какво да правим. - Добре. Става! Тръгнали те към общежитието, и влезли в стаята на единия от младежите. - Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки? - Слон! - Не позна! - и й се изредили всички. - Какво е това: мъничко червеничко, с черни точки? - Слон! - Пак не позна! - и пак минали всички. Минал ден, минал втори, от стаята никой не излизал. Съседите се усъмнили, залепили ухо на вратата и чули: - Моля те, кажи калинка! - Слон!
Светска хроника: Азис доказа на всички, че е истински мъж, той не си отваря устата, когато си гримира миглите.
Влюбен студент смутено мрънка: - Ами... имам един въпрос, ама не знам как по-тактично да го задам... Девойката: - Питай, аз вече от седмица съм готова с отговора.
На път за църквата младоженци катастрофират и попадат право а Рая на среща с Бог. - Господи, ние все пак много се обичаме и държим да се оженим - молят младоженците. - Тук вие сте първите с такава молба - размишлявал на глас Бог, поглаждайки брадата си - ще трябва да помисля. И докато го казал, изчезнал. Нямало го три седмици. След три седмици се врънал. Водел и свещеник със себе си. Венчали ги. Минало време - младоженците пак недоволни. - Господи, в Рая бракът е абсолютно ненужен! Не може ли да се разведем? - Абе, вие луди ли сте, бе - казал Бог - цели три седмици ми трябваха да намеря поне един свещеник в Рая. Можете ли да си представите колко време ще ми трябва да намеря адвокат...