Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Не му е лош испанския, само произношението му е някак напрегнато. - Ами как няма да е, като три години учебника му е седял в тоалетната.
Разни 1,907 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учен пътува с кола към границата на Конго.На 100м от нея го спират 10 аборигена и го питат:"Бонго-Бонго или смърт?".Той им казал Бонго-Бонго и те го изчукали.Той си продължил по пътя и на 50м от границата го спират 50 човека и му задават същия въпрос.Той отново им отговаря Бонго-Бонго и те отново го изчукали.Ученият си продължава по пътя и на 10м от границата го спират 100 човека и го питат:"Бонго-Бонго или смърт?", той им казал "смърт", а те му отговорили:"Смърт чрез Бонго-Бонго!". Титлата "Най-добър имитатор на Чък Норис" отива при… Уокър Тексаския рейнджър… Разговор между депутати: — Защо те нямаше на вчерашното заседание, колега? — Вчера реших да си дремя вкъщи. Чувствала съм се наранена, когато губех мъжете, в които се влюбвах. Сега съм убедена, че никой не губи никого, тъй като никой не притежава никого. Ето в какво се състои истинската свобода: да имаш най-важното нещо на света, без да го притежаваш. По-добре мляко в хладилника,отколкото крава в кухнята.