Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бебета - момченце и момиченце, си говорят. Момиченцето се разкрещяло: - Помощ! Помощ! Момчето я погледнало и казало: - Защо предизвикваш паника? Не виждаш ли, че си седнала на бибероната!
Гадории 5,370 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мамо, ти знаеш ли, че ще си имаме вече котенце!??? - Не, а ти как разбра? - Ами, вчера ти като излезе за работа и татко му се обади по телефона да дойде!!! Срещанали се двама. - Как си? - Добре, открих виртуален магазин в мрежата. Само за първия месец спечелих 20000 виртуални долара. - Виртуални? Не съм виждал такива! - И аз... След приключването на спора, едните обират овацийте, другите си обират крушите... Един запорожец карал по заледен път. Зад него лъскав мерцедес с мутри се опитвал да го изпревари. По едно време запорожецът се подхлъзнал и се врязъл в мерцедеса. Мерцедесът излетял в пропаста. Шофьорът на запорожеца веднага излезнал и се надвесил над пропастта: - Хора, има ли живи? Тишина. - Има ли живи, бе?!? Пак тишина. - Ох! Извадих късмет... 1980-та година, олимпийските игри в Москва. Завършва състезанието по хвърляне на чук, награждават победителите. Изведнъж от публиката хуква един човек към терена, хваща чука и го изхвърля извън стадиона. Хората го питат: - Чакай бе, как го хвърли чак там? - Аааа, вий ми дайте и сърпа да видите с него какво ще направя!