Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си двама приятели: - Ти за какво си, да имат ли равни права мъжете и жените? - Твърдо съм за. Писна ми да ме командва жена ми...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Скъпи Дядо Коледа, имам снимка, на която си в леглото с три Снежанки! Списък с моите желания ще ти изпратя със следващото писмо!
Разни
03.10.2017
2,212 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо, като отида на плажа с тъмни очила, всички така ме зяпат? — Трябва и бански да си слагаш.
Мъж се бръсне в банята. Изведнъж чува жена му да крещи: - Пешо, ела бързо! Пешо!! - Какво, ма? - Мама падна от балкона! - Колко пъти съм те молил да не ме разсмиваш като се бръсна! Да се порежа ли искаш!
Посред нощ в дома на главния лекар на една болница звъни телефона. Обажда се дежурният лекар: - Шефе, гори пети корпус. Пожарната е тук и гаси. Главният лекар става бързо и паникьосан звъни в пожарната, за да разбере ситуацията. Обажда се дежурният офицер: - Лоша работа докторе! Пожара го изгасихме, обаче в помещението е имало десет човека, шест от тях успяхме да спасим, обаче останалите четири не можахме.Главният лекар: - А стига бе!? Пети корпус е моргата!
Две жени си говорят: - За първи път от двадесет години да се зарадвам да видя мъжа си. - По какъв повод? - Извикаха ме да го разпозная...
Пътува си майка с тригодишното си момченце в автобуса. По едно време детенцето се разплаква. Една добра лелка, за да го успокои му подарява ябълка. То взима ябълката и си мълчи. Майка му казва: - А какво трябва да се каже? Момченцето се обръща към лелката с думите: - Мита ли е?