Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Някога проспивали ли сте своята спирка в автобуса/трамвая? Мисля, че да... Днес аз надминах това!! Проспах си своя етаж в асансьора!!!
Разни 1,954 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката: - Защо нямаш тетрадка и химикалка? Иванчо: - Седем и половина сутринта е, радвайте се, че нося дрехи. - Какво нямат дебелите момичета във Фейсбук? - Албум "лято" и снимки в цял ръст! Бате Бойко е единственият, който може да бие на тенис тухлена стена! И го е правил! - За месец във фитнеса харча 300 лева на месец. — Защо толкова много? — Барът е скъп. Свещеник и монахиня се връщали от пътуване, когато колата им се развалила. Решили да прекарат нощта в хотел, където обаче имало само една свободна стая. Отецът легнал в антрето, а монахинята - в леглото. - Отче, ужасно ми е студено - рекла след десет минути монахинята. - Добре, ще ти дам едно одеало. След още няколко минути монахинята пак рекла: - Отче, все още ми е много студено. - Добре, ще ти дам още едно одеало. Минало известно време и монахинята се обадила: - Отче, все пак ми е студено. Не смятам, че Господ ще има нещо против, ако само тази нощ се направим на мъж и жена. - Вероятно си права... Стани и сама си вземи одеало!