Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Той беше толкова богат, че си купуваш от пазара чушки и домати и правеше лютеница.
Бисери 3,251 прегледа
Следващ →

Още вицове

Добър ден, деца! Аз съм новата ви класна ръководителка. Казвам се Мария Иванова и съм фенка на BMW. А сега нека всяко от вас, деца, се представи по същия начин! - Аз се казвам Петърчо, и съм фен на BMW. - Аз се казвам Асенчо и съм фен на BMW. - Аз се казвам Марийка и съм фенка на BMW. Стигнали до Иванчо. - Аз се казвам Иванчо и съм фен на OPEL. - Как може!? Защо не си фен на BMW? - Мама е фенка на OPEL, тате е фен на OPEL, приятелите ми са фенове на OPEL – и аз съм фен на OPEL. - И какво от това? Ами ако майка ти беше простит*тка, баща ти нарк*ман, а приятелите – ге*ове, тогава? - Е, тогава щях да съм фен на BMW. Бойко Борисов се среща със звездите от "Непобедимите 2": Арнолд Шварценегер, Силвестър Сталоун, Долф Лундгрен, Жан-Клод ван Дам и Чък Норис. - Събрахме се! - казал нашият актьор. Въпрос към Радио Ереван: - Защо рибата се вмирисва откъм главата? - Защото няма крака... Върви мъж по улицата и го спират двама гамени: - Давай парите или живота! - Секунда - човекът започва да бърка в джобовете си и изважда от там - Я да видим, така, диплом по карате, диплом по ушу, диплом по джудо, диплом по ... Ей момчета къде тръгнахте? Момче и момиче правят секс. Той: -О да, даааа скъпа, толкова си тясна.Беше страхотна. О, колко се гордея с теб. Аз съм най-щастливият мъж на света! Ако знаех, че си девствена, щях да ти отдам нужната почит. Тя: -Абе..... такова, нямам думи за теб, как да те нарека.Ако знаех, че си толкова смотан, щях да си сваля чорапогащника.