Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама достолепни джентълмени пътували на баровски пътнически кораб. След няколко дни ги налегнала скуката и единият предложил: - Ако искате, може да организираме една игра на покер? - Да, защо не. Но имайте предвид, че съм аматьор, а и не съм играл от поне десетина години... - Няма страшно, и аз така. Викнали стюарда и го накарали да донесе тесте карти. Още като го хванал, единият джентълмен казал: - Това тесте не е наред - липсва една карта! Другият и той го хванал, претеглил тестето на ръка и уточнил: - Да, липсва девятка купа.
Разни 1,674 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво приятно градче! Само че с много малко население. Кажете, не се ли увеличават жителите му? - Не, все толкова си стоят. Всеки път като се роди бебе, някой младеж бяга от града. Две познати си говорят: — Ау, предстои ми първа брачна нощ. Така ме страх, как ще мине! — Глупачка! Виж, да се ражда е наистина страшно. — Ти си глупачка! Аз вече съм раждала… Най-добре е телефона на любовницата да се записва под име "Непознат номер". Един заек вървял из гората и срещнал едно странно животно. - Ти какво си? - Аз съм лисицотигър. - И как така? - Ами баща ми е тигър, а майка ми е лисица. Продължил заека и пак срещнал едно странно животно. - Ти какво си? - Хипопотамослон. - И как така? - Ами баща ми е слон, а майка ми е хипопотам. Продължил заека и отново срещнал едно странно животно. - Ти какво си? - Конска муха. - Абе я стига сте се ебавали с мене! Човек се свестява след тежка операция в ИСУЛ. Докторът: - Как се чувствате? - Докторе, чувствам се нормално, само дето главата ме боли, направо имам чувство, че са ме ударили с чук... - За съжаление сте прав - тук в болницата още миналата седмица свърши упойката...