Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мутра изпраща сина си в казармата и му подрежда багажа - фланелки, наполеонки. По едно време новобранецът пита: - Тате, калашника там ли ще ми го дадат, или да си нося от нашите?
Любими Герои 3,406 прегледа
Следващ →

Още вицове

Работник в почивка. Пуши цигара, гледа надписа на кутията - "МЗ предупреждава, че цигарите са опасни за вашето здраве" - и се възмущава: - А на лопатите нищо такова не пише.. Върви на зиг-заг Бате Рити пиян по улицата. Видял го един полицай, па му рекъл: - Гражданино, да се разходим ли до отрезвителното? - И ти ли си се почерпил, бе, старши? - Вие сте редови гражданин и щом сте в нетрезво състояние, нарушавате обществения ред... - Я не съм гражданин... я съм селянин... от Владо Тричков. Начално училище в Дивия Запад, в часа по математика: - Джони, колко е 2+2? - 5. - Нищо не знаеш! - казва учителят и застрелва Джони. - Пийт, колко е 2+2? - 4. - Много знаеш! - казва учителят и застрелва и Пийт. - Стийв, колко е 2+2? - Много питаш! - казва Стийв и застрелва учителя. - Тате, а с мама как сте се запознали? - Много лесно. Отворих някакъв телефонен указател, сложих си пръста на една страница и набрах номера. - И какво? - Уцелих мама на работа. Поговорихме. Мама веднага ми хареса. И гласа й, и мисленето й, и как се изразяваше. - А как се казвала на мама работата? - Ох, дъще, отдавна беше...Впрочем, сетих се, "секс по телефона" или нещо такова... Участничка в Мис България, заяви в предаването "Сблъсък" по BTV - Коя е последната книга, която прочете? - Амиии... понеже в училище изучаваме българска литература... Сега сме на Христо Ботев и затова прочетох отново "Под игото".