Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Из милиционерски доклад: \"Заподозреният се качи в асансьора и изчезна в неизвестна посока\".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Главата на семейството лежи на дивана и брои мухите по тавана. Синчето го пита: - Тате, ще ми помогнеш ли за домашното по математика? - Я бягай бе, ще си зарежа цялата работа и ще ти решавам задачи, как не!
Семейни
03.10.2017
2,967 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отива Иванчо на училище със синина под окото: -Какво се е случило детето ми? -пита учителката. -Ами снощи легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате по едно време ме пита: -Заспа ли? -А аз викам: -Не. И той се завъртя и без да иска ме удари. На другия ден Иванчо пак отива със синина на другото око, и учителката пак го пита какво се е случило. Ами снощи пак легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате след малко пак ме пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита: -Заспа ли? И аз пак казах че не съм, и той пак без да иска се завъртя по-рязко и затова ми е синьо и другото око. Отива Иванчо на третия ден целия посинен и госпожата пак го пита какво е станало че целият е син. -Ами снощи пак легнах при тате и мама и тате пак пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита заспа ли, аз пак мълча, попита и трети път дали спя, но като не му отговорих тате попита: -Влезна ли? -А аз викам: -Кой?
- Преди нашата сватба непрекъснато ми казваше, че съм твоето "слънчице", а сега всяка вечер се запиляваш в бирарията. - Е, какво странно? От толкова слънце - жега. От жегата - жажда.
Пиян мъж се прибира в три часа през нощта. Жена му скача от леглото и започва да го гълчи: - Ти луд ли си, бе, кретен такъв. Я погледни в колко часа се прибираш... Как не те е срам?! - Млъкни, ма! - прекъсва я той. - Кой ти каза, че се прибирам, а? Дошъл съм само да си взема китарата...
В панелен блок се чува от първия етаж: - Айде бе Ленче, пусни ми! - Няма бе Митко, не мога - Айде бе Ленче... - Няма бе... - Айде дееее... - Е няма пък.... По едно време се чува от осмия етаж: - Айде ма Ленче пусни му, че входа от вас не може да заспи, я виж кое веме е!
Прибира се една баба-рожденичка и гледа - дядото една таблетка виагра реже на четири части. - Глупако стар! Цялата трябва да вземеш! - Бабе, аз само да те целуна!