Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не ходи по стръмното, ще си изкривиш ботушите!Козма Прутков
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Късно вечерта. Малка и безлюдна уличка. Към един се приближават двама: - Ей...Да имаш цигари? Мъжът, сваляйки си часовника и изваждайки си портфейла: - Копелета, кога ще се напушите всички най-после?!?!
Разни
03.10.2017
2,028 прегледа
Следващ →
Още вицове
В магазина. Клиент пита продавача: - Колко човека събира тази палатка? - По принцип е за двама, но може да са трима, четирима, даже пет, шест, разбира се, ако си имате доверие!
Борец отишъл да си купува телевизор. Влиза в един голям магазин, отива на един щанд и пита: - Колко струва е оня телевизор? - На борци телевизори не продаваме! - отвръща продавачът. Прибрал се борецът вкъщи и решил да се маскира като просяк, за да не го познаят. Отива пак в магазина. - Колко струва оня телевизор? - На борци не продаваме телевизори. Три пъти се преобличал оня, три пъти го връщали. Накрая се ядосал и вдигнал скандал. Управителят на магазина извикал продавача и го питал, защо не продава телевизори на борци. - Ами шефе, като искат телевизори, що не ходят на щанда за телевизори. Аз продавам фурни, ама като им кажа,после ме бият...
Клиентът винаги е прав. До момента, в който плати.
- Моше, кажи ми как постоянно печелиш на конни надбягвания? Откъде знаеш на кои коне да залагаш? - Авраме, просто познавам. - Нееее, Моше, тук има някакъв номер. Кажи ми като на приятел. - Добре, слушай. Отиваш в синагогата. Молиш се с всички сили, молиш се, молиш се. После напрягаш слух. Ще чуеш числа. Първите три числа са за първата гонка, вторите три числа са за втората. На хиподрума залагаш на тези номера, после отиваш на касата да си вземеш печалбата. Пак се срещат след седмица, Аврам е с унил вид: - Всичко проиграх. - Ти ходи ли в синагогата? - Ходих, и се молих с всички сили, и числа чух. Заложих както трябва, но спечелиха други коне. - Нищо не разбирам. Всичко би трябвало да е нормално. Слушай, а ти в коя синагога беше? - В тази до пазара. - Идиот! Тази до пазара е за Тото 2!
Трябва да има някой на луната - ето, вижда се, че свети.