Тъмна гадна мрачна ветровита студена нощ се стели над София… Няма никой по улиците… Само един човек върви забързано занякъде. Изведнъж изскача крадец, настига човека и му вика:
- Дай си парите!
А човека:
- Абе ти знаеш ли кой съм?! Аз съм министъра на финансите…
Крадеца:
- В такъв случай… Дай си ми парите!
- Как мислиш - кое е по-опасно зад волана: естествената блондинка или боядисаната?
- Разбира се, че боядисаната - няма време да следи пътя, през цялото време гледа в огледалото дали не са й потъмняли корените!