- Иванчо, защо баща ти днес беше в училището?
- Госпожата го извика, за да се оплаче от поведението ми.
- И какво стана?
- Сега вика майка ми, за да се оплаче от поведението на баща ми.
Баба отива за първи път на гинеколог. Съблича се и ляга на магарето. След като я преглеждат тя си тръгва, но на вратата се обръща към младия лекар и казва:
- А бе, момче, тебе майка ти знае ли те какво работиш?