Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Началник казва на подчинения си: - От вас ще излезе велик престъпник. - Защо, шефе? - Защото не оставяш абсолютно никакви следи от дейността си.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Не всяка реклама е произведение на изкуството, но всяка реклама е произведение на изкуството да се лъже.
Бисери
03.10.2017
2,987 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един шоп фиксира един черен и го пита: - Абе дзверо отдека си бре? - От Гана! - Я не те питам от коя макя си бре! Я те питам отдека си!
Сутрин, след бурна пиянска вечер мъж се събужда с тежък махмурлук. Жена му шета около него и гледа с нещо да му угоди. - Искаш ли кафенце? - Не-е-е! - Една водчица да ти сипя? - Не-е-е! - А да ти дам една целувчица? - Давай! Може пък и да повърна...
Василий Иванич и Петка се договорили, че ако Петка познае в коя ръка Василий Иванич държи бутилката - ще я изпият, а ако не ще я строшат. Петка: - В лявата! - Мисли, Петка, мисли!
Отишло танкчето при зайо и почнало да го разпитва: - Зайо защо са ти толкова дълги ушите? - Е от каде да знам бе танкче? Дълги са си и толкова. - Зайо защо опашката ти прилича на топка? - Е от каде да знам бе танкче? Такава си е и толкова. Престани с тия тъпи въпроси. - А зайо защо зъбите са ти толкова дълги? - Абе танкче и на мене ми е итересно зашо патката ти е на челото ама си мълча нали?
Иванчо се прибира пиян в къщи. Разярена, жена му го удря и крещи: - Ще пиеш ли още, а, ще пиеш ли? Мълчание. Марйка отново го удря и крещи: - Ще пиеш ли още, а, ще пиеш ли? Когото това прозвучава за седми път, той казва: - Добре де, налей тогава...