Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Какво умеят да правят блондинките най-добре за вечеря? - Резервация.
Блондинки 2,810 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена отива при гинеколог и го моли за съдействие: - Докторе, утре се омъжвам, а както се досещате, отдавна не съм девствена. Можете ли да ми помогнете, в леглото на сутринта да има кръв някак? - Няма проблем – казва лекарят и й прави нужната манипулация. Тя се появява на следващия ден с бонбони и бутилка уиски: - Благодаря ви докторе, има кръв. Много кръв. - Няма проблем. А сега, легнете отново, да извадя бръснарското ножче отвътре... Трима продавачи се хвалят с уменията си: - Продадох стереуредба на глухоням - казва единият. - А аз продадох ски на човек в инвалидна количка - казва вторият. - А аз продадох на един полицай часовник с кукувичка - казва третият. - Че какво странно? - чудят се другите двама. - Пробутах му и един чувал храна за птички. - Как ще обясните, че сте убили жена си с пет изстрела? - На шестия пистолета засече. Човешкият мозък е най-сложният орган и никакъв компютър не може да се сравни с него! Освен това, има много случаи, когато хората усвояват компютър и интернет, но не могат да усвоят мозъка си... Лъвът в софийската зоологическа градина умрял и изпратили един самолет да докара друг лъв от Африка. Взели един лъв в клетка и го карат за София, но на връщане самолета се развалил и кацнали в пустинята да го оправят. Минали един, втори, трети ден и на лъва определената дажба храна свършила. Той търпял, търпял, не могъл да стои гладен, разбил клетката, видял механика и му казал: - Ще те ям. А, механика му казал: - Ако се развали самолета няма кой да го направи и ти пак.. Минал по-напред, видял пилота: - Ще те ям. - Ако ме изядеш като няма кой да кара самолета пак долу... Оклюмал се лъва, тръгнал обратно към клетката, но срещу него се задала стюардесата наперена. Лъва казал: - Охо, поне теб мога да изям. А, тя му отговорила: - Ако искаш теб да те е*ат тия двамата до София яж ме.