Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се в понеденилник двама приятели, след като събота се ходили заедно на кръчма. Единия казва: - Лош късмет! Като се връщах към къщи, попаднах на полиция и изкарах цялата нощ в изтрезвителя. - Ха, добре си ти!-казва другия. - Аз като се прибирах попаднах на жената и тъщата!
Семейни 3,272 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ако не ми кажеш, че ме обичаш, ще скоча през прозореца! - Но ние сме на партера! - Добре де, тогава ще скоча пет пъти! В съдебната зала се гледало дело за сексуален тормоз. Шефът на младата дама я преследвал, да му пусне. Адвокатът на защитата я помолил да каже на съдебните заседатели какво точно й е казал шефът й, но тя отказала, защото била много скромна и я било срам. Адвокатът я помолил да го напише, та съдебните заседатели да го прочетат. Написала тъжителката на един лист :"УЖАСНО ИСКАМ ДА ТЕ ЧУКАМ" и подали листчето на съдебен заседател номер 1. Заседател номер 2 бил страхотна мадама, а заседател номер 3 - мъж на средна възраст, който спял като пън. Номер 1 прочел и подал на номер 2, номер 2 прочела и подала на номер 3. Номер 3 прочел бележката, ухилил се все едно е спечелил от лотарията джакпота, намигнал на номер 2 и сложил бележката в джоба си. Германец и българин седят в едно купе във влака. Българинът, злобно ухилен, казва: - Ей, ама на вас как ви таковаха мамата руснаците, а? - Was, was? - Е и на нас по-късно... Разследват някакъв: - Откъде имаш пари да си купиш "Мерцедес"? - Имах BMW, продадох го, дадох още малко пари и си го купих. - А откъде имаш пари за BMW? - Имах Фолксваген, продадох го, дадох още малко пари и го купих. - А как го купи тоя Фолксваген? - Продадох си Лада-та, доплатих още малко… - А откъде взе пари за Лада? - Продадох Москвич-а. - А тоя Москвич с какви пари го купи? - Продадох един мотоциклет и доплатих малко. - А как купи мотоциклет? - Продадох велосипеда, доплатих… - И с какви пари го купи тоя велоспиед? - Е, него го излежах вече. Участвайте в най-новата риалити игра за психиатри "Сървайвър". 16 психиатъра ще бъдат изпратени на остров - сами срещу джунглата, сами срещу природата. Но това не е всичко. на този остров тези смели 16 психиатъра ще бъдат с Бойко Борисов. Печели този психиатър, който успее да излекува Бойко Борисов от манията му за величие!