Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки си говорят и едната казва: - Мила, ти знаеш ли, че тази Нова Година е в петък! Другата възкликва: - Олееее, дано само да не е 13-ти.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Фирма търси да наеме преводач от български на швейцарски сметки.
Семейни
03.10.2017
3,423 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един ден Иванчо видял баща си да бие чекий,и го попитал к’во праиш бе тате,той му отговорил,нищо играя на щъркел тук щъркел там.На другия ден Иванчо почнал да вика,отишла майка му,и го попитала защо вика,той казал:-Играх на щъркел тук щъркел там щъркела ме наплю аз го ударих с чука!!!!
Зайо Байо стоял на брега на реката и пушел трева. Дошъл по едно време гущера и го питал: - Абе Зайо Байо, к’во праиш? - Ми саскам, к’во да правя. Наиш к’ъв е кеф? Дърпаш на единия бряг на реката, преплуваш я и изпускаш от другата страна. Направо супер готино! Решил гущера да опита. Опънал си, преплувал реката и на другия бряг изпуснал. Станало му супер гот. В този момент дошъл крокодила и го питал кво прави. Като разбрал решил и той да опита и преплувал реката за да вземе джоинт от Зайо Байо. Излязъл крокодила на другия бряг и Зайо Байо изплашено казал: - Гущер, братле, изпускай, че мутираш!
С всеки нови избори ние успешно се движим към нашето светло минало.
ОТ ВИСОЧИНАТА Попитали веднъж Симеон Сакскобургготски защо е плешив, а той отговорил: - Понеже моят ръст е доста висок, на косите им се замайва свят и... падат.
- Как си? - Не ме питай! Имам толкова много работа, че ако ми се случи някоя непредвидена неприятност, ще мога да започна да се ядосвам заради нея чак след месец!