Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Простига един българин в Ню-Йорк, настанява се в един западнал хотел, започва да си разопакова багажи. И изведнъж вижда мишка в стаята. Вика човек от персонала и започва да се жалва, а английския му доста зле. Накрая успява да каже: - Ду ю ноу Том и Джери? Човека от персонала: - Yes, of course! Нашенеца: - А.. Джери!
Разни 1,756 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всички хора са произлезли от маймуните. Само, че едни по-рано, а други по-късно. Гробището през нощта - това е единственото място на Земята, където пиян мъж с бухалка се страхува от самотно малко момиче в бяла рокля... Дайте ми музей и аз ще го напълня Пабло Пикасо Цялото ЦК на ГЕРБ се чудили как да бъде наречен сладкишът който ще сервират на Премиера по случай денят на пожарникаря,някои предложили да бъде наречен Подпален Бойко,други - Изгорял Борисов,накрая всички си стиснали ръцете на - Препечен Тиквеник! Стои си заека с едно пакетче семки до едно дърво и си чака...Минава вълка по едно време и го пита: -А бе,Зайо кво правиш тука бре? А Зайо: -Бе ям семки и чакам лъвицата. Вълкът го погледнал и матиран си продължил.Минава мечока: -А бе Зайо как е,кво правиш?! Зайо пак супер непокист: -Ям семки и чакам лъвицата... Мечока направо не повярвал на ушите си и си продължил. Минава лъвът гледа заека и му вика: -Как е бе келеш как си шо си кво правиш?!! А заека замръзнал за момент и после пак отговаря като непукист; -А,чоплим семки и говорим глупости!!!