Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две французойки си говорят: - Къде ще посрещнеш Нова година? - Ами както винаги - в леглото. - И много народ ли си поканила?
Блондинки 3,004 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една блондинка и една червенокоса седят и гледат новините в 8:00 вечерта. По новините дават някакъв самоубиец, който скача от 17-ия етаж на сграда и блондинката разправя на другата: - Айде на бас, че няма да скочи. - Айде на бас, че ще скочи - казва червенокосата. Хващат се на бас и след малко той скача. Червенокосата казва: - Виж какво, аз те излъгах. Аз знаех, че ще скочи, защото гледах новините в 6:00, така че ти печелиш баса. Блондинката: - Ох, абе и аз ги гледах ама не мислех, че тоя пак ще скочи..... Веднага след местните избори,въпрос към местния чорбаджия: - Как ще върви бизнеса ти от сега нататък, щом като кмета вече не е от твоята партия ? - Ще го изтрия от джиесема си стария кмет и ще впишя новия! Активен борец пита Живков дали може от ордена "Златна звезда" да си направи зъби. - Да - отговаря му Живков, - но можеш да носиш зъбите само по държавни празници. - Ало! Съпорта ли е? - Да, кажете. - Бихте ли казали, кой браузер е инсталиран при мен. - Щом задавате такъв въпрос, по-вероятно е internet explorer! Жената на Шефа на мутрите имала рожден ден. Казала му, че иска ботуши от крокодил. Събрал той всички мутри и наредил: - Не ме интересува къде, как, защо... Искам до седмица ботуши от крокодил! Тръгнали всички да търсят, но след около седмица всички се отказали и се върнали, освен двама. Някъде из Амазонка... Единият е хванал крокодил, а другият му казва: - Има ли ботуши, ве? - Не, нема! - Пускай го и давай следващия!