Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В чест на 200-годишнината от рождението на Гогол, на стената на дома на писателя, поклонник написал думата «Вий». Само с две грешки... ВИЙ Х@Й
Разни 2,365 прегледа
Следващ →

Още вицове

На зъболекарския стол жена на ревнивец! Мъжът, се скъсва да й звъни, а тя с отворена уста няма начин да му вдигне. След поредното влудяващо звънене, на зъболекаря му писнало, вдигнал и му казал: - Свършвам, плюе и тръгва! Две женски кенгура си говорят: - Ооо, близнаци ли, ooo... не ми е по джоба! Един мъж имал проблем оная му работа била страшно малка. Отишъл човека на лекар. Видял го лекаря и решил да си направи майтап и му казал -Ще се оправиш, няма страшно, отиди в гората на най голямата полянка, легни, поспи си и като се събудиш си готов... -Човекът се зарадвал и бързо тръгнал към полянката. Намерил я и заспал. Дошла една горска феичка с кошничка да си бере гъбки -1 гъбка тра-лала, 2гъбки тра-лала, 3та гъбка ъъъъъ, 3та гъбка ъъъъъъъъ, отказала се и си отишла....събудил се човека и се зарадвал... феичката от дърпане му го одължила. Отишъл да се отблагодари на лекаря. Той останал мн изненадан и решил и той да отиде на полянката. Отишъл и заспал. Дошла феята... 1 гъбка тра -лала, 2 гъбки тра-лала, 3та гъбка ъъъъ, 3та гъбка ъъъъъ -Аааа! - казала тя - този път си нося ножичка Бисери по телефона:- Госпожо, държа го! Вече два часа го стискам и не мога да го вкарам (ваучера). В лекарския кабинет: -Пушите ли? -Не! -Пиете ли? -Не! Никакви пороци ли нямате? - Само един. - Какъв? - Лъжа!