Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
3ма пияни вървят по жп релса. 1рвият казал : много дълги тия стълби! 2рият казал: много нисък този парапет! 3тият казал: няма нищо ей го асансьорът, къде свети в далечината и 3мата ще ни събере.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В чест на 200-годишнината от рождението на Гогол, на стената на дома на писателя, поклонник написал думата «Вий». Само с две грешки... ВИЙ Х@Й
Разни
03.10.2017
2,365 прегледа
Следващ →
Още вицове
На зъболекарския стол жена на ревнивец! Мъжът, се скъсва да й звъни, а тя с отворена уста няма начин да му вдигне. След поредното влудяващо звънене, на зъболекаря му писнало, вдигнал и му казал: - Свършвам, плюе и тръгва!
Две женски кенгура си говорят: - Ооо, близнаци ли, ooo... не ми е по джоба!
Един мъж имал проблем оная му работа била страшно малка. Отишъл човека на лекар. Видял го лекаря и решил да си направи майтап и му казал -Ще се оправиш, няма страшно, отиди в гората на най голямата полянка, легни, поспи си и като се събудиш си готов... -Човекът се зарадвал и бързо тръгнал към полянката. Намерил я и заспал. Дошла една горска феичка с кошничка да си бере гъбки -1 гъбка тра-лала, 2гъбки тра-лала, 3та гъбка ъъъъъ, 3та гъбка ъъъъъъъъ, отказала се и си отишла....събудил се човека и се зарадвал... феичката от дърпане му го одължила. Отишъл да се отблагодари на лекаря. Той останал мн изненадан и решил и той да отиде на полянката. Отишъл и заспал. Дошла феята... 1 гъбка тра -лала, 2 гъбки тра-лала, 3та гъбка ъъъъ, 3та гъбка ъъъъъ -Аааа! - казала тя - този път си нося ножичка
Бисери по телефона:- Госпожо, държа го! Вече два часа го стискам и не мога да го вкарам (ваучера).
В лекарския кабинет: -Пушите ли? -Не! -Пиете ли? -Не! Никакви пороци ли нямате? - Само един. - Какъв? - Лъжа!