Студентка влиза в кабинета на млад преподавател. Разкопчава 2-3 копчета от ризката си и коленичи с думите:
- Бих направила ВСИЧКО за да взема този изпит!!!
- Всичко?! (Прошепнал той!)
- Да, всичко!!
- А бихте ли... Учила?!
Двама пияници си говорят:
- Кире знаеш ли, че Пешо е умрял от пиене?
- А-а-а, не е само от пиене! И мезе е ял.
- Абе, може... ама да знаеш, че е оставил цялото си наследство на дом "Майка и дете".
- Е-й-й-й, той благороден излезе! Добър човек! И какво е оставил?
- 5 деца!