Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Природата, като не е доволна от това, че го е лишила от способността да мисли, го е надарила със способността да пише.А. Е. Хаусман
Бисери 3,477 прегледа
Следващ →

Още вицове

Малкото русначе пита татко си: - Тате, а ние руснаците произлезли ли сме от маймуните? - Да, моето момче. Ние руснаците сме произлезли от голямата, могъща маймуна Горильов. На другия ден: - Тате, а арменците произлезли ли са от маймуните? - Да разбира се. Те са произлезли от маймуната Орангутян. Вечерта: - Тате, а грузинците и те ли са произлезли от маймуните? - Да, момчето ми - търпеливо отвръща бащата. Те са произлезли от маймуната Шимпандзе. На сутринта: - Тате, ами тюркмените и те ли са произлезли от маймуните? - Не, момчето ми - твърдо отвърнал таткото. - Маймуните са произлезли от тюркмените... Иванчо към учителката си: - Ама как така грешен отговор, госпожо! Вие, с "Гугъл" ли ще спорите? Баба и дядо отиват при сексолог: - Добър ден, какво ще желаете? - пита ги с подиграватерлен тон той. - Ами нали сте сексолог, имаме един голям сексуален проблем. - Хм, и-и-и-и какъв е той? - По-добре вижте... Събличат се бабата и дядото и започват лют и настървен секс... - Не разбирам, какъв ви е проблема?!? - казва след един час порно сексологът. - Терен нямахме, мойто момче... - Господин началник, моля да ме освободите от работа след обяд! - Защо? - Баба е много тежко болна. - Баба ти, май се разболява на всеки футболен мач? - Може би имате право. И аз започнах да я подозирам. Умрял един, който от време на време пушел трева. Свети Петър го попитал: "Къде искаш да отидеш в Рая или Ада?" Човека попитал "Ами в Рая трева има ли?" "Не тревата е в Ада", отговорил Свети Петър. "Там искам" казал пушачът. Отишъл той в Ада и видял едно поле канабис, а насред полето едно хипи диша лепило. "Дай едно огънче", казал нашият герой, а хипито му отвърнало: "Ееех, ако имаше огънче тука щеше да е РАЯ".