Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имало двама братя, единият - милионер, а другият - тъпак. Тъпакът поканил едно момиче на среща, а милионерът му дал пари и съвет. Тъпакът отишъл на срещата. Хапнали, пийнали и момичето го поканило удома. Завела го в спалнята, съблякла се и казала: - Позволявам ти да вземеш най-ценното, което имам! Той взел телевизора и си тръгнал. Прибрал се и милионерът го попитал: - Как мина? Направи ли каквото ти казах? - Да. Тя ме покани у тях, съблече се и ми каза да взема най-ценното, което виждам. - И ти? - Ами, взех телевизора. Милионерът простенал: - Как може да си такъв идиот! Не разбра ли за какво ти е говорило момичето?! А тъпакът невъзмутимо отвърнал: - Като си толкова як, ти отиди да вземеш секцията!!!
Любими Герои 3,611 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двете приятелки Тута и Пута били неразделни от деца. Замомили се те и Тута си хванала гадже. Завъртяла се една любов дива и Тута и гаджето решили да се женят. На церемонията в църквата Пута закъснявала. Тута застанала с младоженеца пред свещенника не я свъртало, защо закъснявала Пута? Започнал попа да припява и да разменя коронките... и в този момент Пута лезнала. За да привлече вниманието на Тута, започнала да щрака с пръсти. Тута зарадвана прошушнала на мъжа си: - Путето ми щрака. Попа я чул и без да промени гласа си казал: - Щрака не щрака, до довечера ще почака! Срещат се две приятелки: - Е, какво става с твоя Иван? - Скъсах с него! - И аз също скъсах с него! Срещат се двама хакери. Единия разправя: - Вчера в дискотеката се запознах с една супер блондинка! - И?! Какво? - След това я поканих на кафе у нас! - И??? - Като дойде у нас... се съблече чисто гола!!! - И?! И? - Качих я на бюрото, на което ми е компютъра... - Имаш компютър у вас?! С къв процесор?... - Къде беше вчера цяла нощ? - В женското общежитие. - И какво прави? - До сутринта чуках. - Уау! Разказвай подробно! - Какво подробно? Чуках, чуках, но нито една врата не отвориха. Отива Зайо Байо в сладкарница и пита продавача: - Имате ли толта от молкови? - Ми, нямаме. Отива на другия ден и пак пита: - Имате ли толта от молкови? - Ми, нямаме. И така 4-5 пъти и решили да направият торта от моркови. На другия ден идва Зайо и пита: - Имате ли толта от молкови? - Имаме. - Много е гадна, нали...