Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хубаво не е просто там, където нас ни няма, а където нас никога не ни е имало!
Бисери 2,913 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Госпожице, може ли да се запознаем? - Не! - Госпожице, кажете ми какъв ви е телефона? - Нокиа. - Не какъв модел, номера какъв ви е? - Мтелски? - Не кой оператор. Какви са цифрите? - Арабски. Една жена дава на мъжа си 150 лв да й купи прахосмукачка. Той се прибира около полунощ, здраво нафиркан с една кутия прах за пране.Жената: -Къв е тоя прах за пране бе. Аз за к`во те пратих ти с какво се прибираш. - Споко бе жена. дал съм 5 лв. за прах, другото го дадох за смукачка. Един философ трябвало да мине от единия на другия бряг на голямо езеро. По време на дългото пътуване той заразпитвал рибаря, който го прекарвал с лодка: - Приятелю, знаете ли алгебра? - Не - отговорил рибарят. - Как, но тогава ти си загубил една четвърт от живота си! - възкликнал философът. - А учил ли си математика? - Не. - О, та това значи, че две четвърти от живота си пропилял! А имаш ли понятие от философия? - За това чувам за първи път! - чистосърдечно отговорил рибарят. - Ай, ай, ай, та, човече, ти си загубил три четвърти от своя живот! - с почуда заклатил глава философът. В това време над езерото започнала силна буря. - Господине, знаете ли да плувате? - попитал рибарят. - Не, не зная. - Тогава бързо лягайте в лодката, защото ако се преобърне, всичките четвъртинки от живота ви са загубени! - обобщил рибарят. На преглед при психиатъра: - Докторе, имам личностно разстройство - мисля едно, друго говоря, а правя трето. - Това доказва, че сте напълно нормален! - Бях вчера на гости на Иван. - В Иван ли? Той беше болен, лежа в психиатрията. Мислеше се за Наполеон. - Изписали са го! - Значи е оздравял? - Ами не съвсем. Извади бутилка някакъв вносен коняк и разправя, че това е "Наполеон".